Zasady programu „Czyste Powietrze”, Kredyt Czyste Powietrze, wniosek o dofinansowanie i płatność, zachęty dla gmin i wymiana dobrych praktyk między JST, elektryfikacja w ogrzewnictwie, termomodernizacja, rola ekodoradców, uchwały antysmogowe, Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków – to tylko niektóre z tematów omówionych podczas tegorocznych spotkań pn. Akademia Czystego Powietrza. Webinaria, prezentacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są już dostępne – bezpłatnie, dla każdego i w dowolnym momencie – na stronie czystepowietrze.gov.pl.

Poniżej linki do prezentacje z Akademii Czystego Powietrza oraz informacji dotyczących programu " Czyste Powietrze"

https://czystepowietrze.gov.pl/akademia-czystego-powietrza/

https://t.co/KdcTceJr5I

https://twitter.com/WymienKopciucha/status/1468515093134598146

Zapraszamy do zapoznania się z UCHWAŁĄ NR XXIX/287/21 RADY MIEJSKIEJ W BRANIEWIE z dnia 24 listopada 2021 r. w sprawie określania zasad dofinansowania inwestycji służących ochronie powietrza, polegających na wymianie źródeł ogrzewania na proekologiczne w budynkach mieszkalnych na terenie Miasta Braniewa.

http://bip.braniewo.pl/rada-miejska/396-uchwaly-rady-miejskiej/uchwaly-rady-miejskiej-2021-rok/2950-uchwala-nr-xxix-287-21-rady-miejskiej-w-braniewie-z-dnia-24-listopada-2021-r-w-sprawie-okreslenia-zasad-dofinansowania-inwestycji-sluzacych-ochronie-powietrza-polegajacych-na-wymianie-zrodel-ogrzewania-na-proekologiczne-w-budynkach-mieszkalnych-na-terenie

informacja

W dniu 30 września 2021r. w Braniewskim Centrum Kultury w godz. 9.00 – 13.00 w sali nr 7 (I piętro) odbędzie się spotkanie dotyczące Programu „Czyste Powietrze”.

W spotkaniu udział wezmą pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Beneficjentem programu może zostać osoba fizyczna, która jest właścicielem/współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.

Wymagana dokumentacja do wniosku - ścieżka przez WFOŚiGW