Czwartek, 13-06-2024

Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką, z okazji prapremiery jej najnowszej powieści "Zakochana Służąca".
Wioletta Piasecka, autorka wielu znanych i uwielbianych powieści, ma zaszczyt zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie literackie, które odbędzie się w przeddzień Walentynek, 13 lutego, o godz. 17:00.
"Zakochana Służąca" to powieść, która przeniesie Was w malownicze otoczenie szlacheckiego dworu, gdzie miłosne emocje splatają się z tajemnicami i intrygami. Walentynkowa premiera tej powieści to doskonała okazja, aby zanurzyć się w romantyczny klimat historii, która poruszy Wasze serca.
Wioletta Piasecka podzieli się nie tylko kulisami powstawania swojej najnowszej książki, ale również opowie o uczuciach, które zainspirowały ją do stworzenia tej wyjątkowej opowieści.
Dołącz do nas, aby poznać nie tylko świat autorki, ale również zanurzyć się w historię pełną pasji, uczuć i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania miłości w magicznym świecie literatury!
 
plakat