Czwartek, 23-05-2024

Rozkład Komunikacji Miejskiej w dniu 01.11.2023r

Lp.

Przystanek

KURS I

KURS I l

KURS III

1

Dworzec PKS

8:30

13:10

15:00

2

ul. Żeromskiego

8:32

13:12

15:02

3

ul. Drewniana

8:33

13:13

15:03

4

Urząd Gminy

8:37

13:17

15:07

5

ul. Moniuszki SP5

8:38

13:18

15:05

6

Szpital

8:39

13:19

15:09

7

ul. Sikorskiego

8:41

13:21

15:11

8

ul. Stefczyka

8:42

13:22

15:12

9

ul. Sowińskiego

8:43

13:23

15:13

10

ul. Mielczarskiego

8:46

13:26

15:16

11

Cmentarz ul. Elbląska

8:48

13:28

15:18

12

ul. Wileńska I

8:52

13:32

15:22

13

Skórtex

8:53

13:33

15:23

14

ul. Wileńska Il

8:54

13:34

15:24

15

Cmentarz ul. Morska

8:55

13:35

15:25

16

Pl. Grunwaldu

8:58

13:38

15:28

17

Al. Wojska Polskiego

8:59

13:39

15:29

18

ul. Warmińska

9:00

13:40

15:30

19

ul. Elbląska

9:01

13:41

15:31

20

ul. Kościuszki

9:04

13:44

15:34

21

Dworzec PKS

9:09

13:49

15:39

Informacje dla osób korzystających z komunikacji:

 Cmentarz Komunalny przy ul. Olsztyńskiej — przystanek Dworzec PKS

 Cmentarz Komunalny przy ul. Elbląskiej — przystanek ul. Elbląska przy zjeździe na teren Cmentarza.

 Cmentarz Komunalny przy ul. Morskiej przystanek ul. Morska naprzeciwko Cmentarza