Czwartek, 23-05-2024

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych - maj 2024

Burmistrz Miasta Braniewa informuje, że w dniach:
06.05.2024 r.
10.05.2024 r.
13.05.2024 r.
17.05.2024 r.
20.05.2024 r.
24.05.2024 r.
odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych


ZBIÓRCE PODLEGAJĄ:
odpady wielkogabarytowe, które ze względu na swoją objętość nie mieszczą się w
standardowych pojemnikach na odpady komunalne np. stoły, krzesła, komody, szafy,
tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, czyste panele i deski (bez elementów
plastikowych), ramy okienne (bez szyb), drzwi, wanny, pierzyny, rowery, zabawki dużych
rozmiarów, wózki dziecięce, suszarki na pranie oraz zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny
i elektroniczny itp.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawić dzień przed ustalonym dniem zbiórki przy
obudowach pojemników na odpady komunalne lub bezpośrednio przed swoje posesje tak,
aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych.
Odpady zgromadzone na terenie posesji (ogrodzonej) nie zostaną odebrane.


ZBIÓRCE NIE PODLEGAJĄ:
wszelkiego rodzaju materiały budowlane, remontowe i sanitarne np. umywalki, muszle
toaletowe oraz części samochodowe.


TERMIN GÓRA MIASTA - ULICE
06.05.2024 r. Nowopasłęcka, Bursztynowa, Żeglarska, Jachtowa, Smutna,
Nadbrzeżna, Olimpijska, Krótka, Parkowa, PCK, Morska, Świętokrzyska,
Sportowa, Jaskółcza, Słowicza, Mrówcza, Drozdowa, Kwiatowa, Długa,
Elbląska, Matejki, Maratońska.
10.05.2024 r. Wileńska, Bażyńskiego, Mrągowiusza, Kajki, Pieniężnego, Gizewiusza,
Piaskowa, Kętrzyńskiego, 1-go Maja, Warmińska, Różana, Brzozowa,
Grzybowa, Zielona, Stefczyka, Grota Roweckiego, Dembińskiego,
Sucharskiego, Sowińskiego, Bema, Moniuszki, Fryderyka Chopina.
13.05.2024 r. Al. Wojska Polskiego, Spacerowa, Pl. Grunwaldu, Marynarska,
Magazynowa, Portowa, Pl. Wolności, Wodna, Hozjusza, Kromera,
Pl. Strażacki, Gdańska, Fromborska, Świętojańska,
Mielczarskiego , 700-lecia, Sikorskiego, Jagiełły, Kopernika,
Dąbrowskiego, Krasickiego, Słoneczna, Reginy Protmann,
E. Orzeszkowej.


TERMIN DÓŁ MIASTA – ULICE
17.05.2024 r. Pl. Piłsudskiego, Królewiecka, Wąska, Drewniana, 9-go Maja,
Baczyńskiego, Wiejska, Jaśminowa, Akacjowa, Wspólna, Cicha,
Przemysłowa.
20.05.2024 r. Szkolna, Rzemieślnicza, Skośna, Botaniczna, Łąkowa, Kołłątaja, Reja,
Staszica, Traugutta, Lisia, Kościelna, Młynarska, Lipowa, Żeromskiego,
Mokra, Kolejowa, Olsztyńska.
24.05.2024 r. Armii Krajowej, Błotna, Konarskiego, Malinowa, Łącznikowa,
Kościuszki.