WYKAZ TELEFONÓW W URZĘDZIE MIASTA W BRANIEWIE

NUMER POKOJU

WYDZIAŁ, STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

16

Burmistrz

Tomasz Sielicki

 

16

Zastępca Burmistrza

Anna Kapusta

 

28

Przewodniczący Rady Miejskiej

Dariusz Frąckiewicz

0 111

22

Sekretarz

Anna Weryk

55 644 01 03

 

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY

   

16

Sekretarka

Joanna Maziarz

55 644 01 02

Fax 55 243 29 28

16

Podinspektor ds. organizacyjnych

Joanna Michanowicz

28

Podinspektor ds. obsługi Rady Miejskiej

Mariola Krawczyk

55 644 01 16

8

Inspektor ds. kadrowych i BHP

Marzena Skibniewska

55 644 01 61

23

Podinspektor ds. zamówień publicznych

Katarzyna Gapski

Julita Diemieńczuk

55 644 01 42

20

Pomoc administracyjna

Adam Chruściel

55 644 01 04

2

Specjalista ds. Promocji

Anna Kroczyk

55 644 01 15

2

Pomoc administracyjna

Agata Widzicka

55 644 01 07

 

WYDZIAŁ FINANSOWY

   

7

Skarbnik

Agnieszka Jodko

55 644 01 22

1

Główny Księgowy

Ewa Macheta

55 644 01 25

6

Inspektor ds. finansowych

Joanna Milewska

55 644 01 27

1

Podinspektor ds. finansowych

Małgorzata Szyszło

55 644 01 24

1

Inspektor ds. finansowych

Podinspektor ds. finansowych

Paulina Borówko

Barbara Filipek

55 644 01 34

13

Podinspektor ds. księgowości podatkowej

Maria Makuch

55 644 01 21

13

Podinspektor ds. finansowych

Małgorzata Sołoducha

55 644 01 21

12

Podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat

Izabela Stachacz

55 644 01 20

12

Podinspektor ds. księgowości podatkowej

Ewa Zawada

55 644 01 20

6

Inspektor ds. księgowości

Natalia Poznysz

55 644 01 23

11

Inspektor ds. gospodarki odpadami

Małgorzata Rutkowska

55 644 01 35

6

Inspektor ds. kontroli zarządczej

Agnieszka Nawrot-Kopycińska

55 644 01 23

 

WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ARCHITEKTURY I OCHRONY ŚRODOWISKA

   

26

Kierownik Wydziału

Sławomir Dzierżyński

55 644 01 12

26

Podinspektor ds. zbywania nieruchomości

Agnieszka Swatowska

55 644 01 10

27

Podinspektor ds. gospodarowania zasobem

Podinspektor ds. gospodarowania zasobem

Łukasz Palczewski

Arkadiusz Wójcik

55 644 01 13

27

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

Monika Elert

55 644 29 75

24

Podinspektor ds. planowania przestrzennego

Norbert Szymorek

55 644 01 17

14

Inspektor ds. ochrony Środowiska

Janusz Nogal

55 644 01 06

24

Referent

Urszula Szyc

55 644 01 17

 

WYDZIAŁ INWESTYCJI

   

18

Kierownik Wydziału

Jerzy Butkiewicz

55 625 56 70

19

Główny specjalista ds. inwestycji

Mirosława Nogal

55 644 01 09

19

Inspektor ds. funduszy unijnych i krajowych

Ewa Werner

55 644 01 08

19

Podinspektor ds. gospodarki komunalnej

Ryszard Niski

55 644 01 33

19

Podinspektor ds. inwestycji

Aleksandra Rojewska

 
 

URZĄD STANU CYWILNEGO

   

3

Kierownik

Izabela Bogdan

55 644 29 85

3

Zastępca Kierownika

Jolanta Kujawa

55 644 29 85

5

Inspektor ds. ewidencji ludności

Monika Osińska

55 644 01 19

5

Podinspektor ds dowodów osobistych

Leokadia Łukaszewicz

55 644 01 19

 

WIELOOSOBOWE STANOWISKO DS. OŚWIATY

   

17

Główny specjalista ds. oświaty

Marek Maludziński

55 644 01 14

17

Inspektor ds. oświaty

Martyna Domalewska

55 644 01 26

 

WIELOOSOBOWE STANOWISKO DS. SPOŁECZNYCH I OBRONNYCH

   

21

Podinspektor ds. obronnych i obrony cywilnej

Marek Wynimko

55 644 01 05

11

Inspektor ds. działalności gospodarczej

Kamila Brzozowska

55 644 01 32

 

Inspektor ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych

Albin Szulżycki

55 644 44 55

 

Inspektor ds. monitoringu

Dariusz Matczuk

 
 

Podinspektor ds. monitoringu

Michał Głaz

 
 

WYDZIAŁ GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

z siedzibą ul. Rzemieślnicza 1

   
 

Kierownik Wydziału

Małgorzata Gajownik

55 644 24 48

 

Inspektor ds. Mieszkaniowych

Małgorzata Baczkowska

55 644 24 48

 

Referent ds. Finansowych

Anna Ryś

55 644 24 48

 

Pomoc administracyjna

Agnieszka Jankowska

55 644 24 48

15

AKTY PRAWNE

 

55 644 01 30

17

Inspektor Ochrony Danych

Martyna Domalewska

55 644 01 26