Szanowni Państwo,

po raz kolejny będziemy świętować Dni Braniewa.  Miejski Ośrodek Sportu również z tej okazji przygotował sportowo- rekreacyjne atrakcje.

W piątek rozpoczynamy o godz. 12.00 zapowiadaną wcześniej Sztafetą Miejską- Sztafetą Pokoleń, która odbędzie się w parku MOS ul. Moniuszki 9.

W sobotę przenosimy się na boisko do piłki plażowej gdzie o godzinie 10:00 rozpocznie się turniej o Puchar Burmistrz Miasta Braniewa. Zapisy przed turniejem, zespoły dwuosobowe: żeńskie, męskie lub mieszane. 

W niedzielę natomiast od godziny 14:00 będziemy bawić się w parku MOS na III Pikniku Rodzinnym. Piknik przybrał formułę imprezy koszykowej, każdy przynosi to co lubi, a przede wszystkim kocyk ;).

Na pikniku zakończymy nasz półroczny projekt sportowy BRANIEWSKI MARATON NA RATY, w końcowej klasyfikacji po medal stanie 106 biegaczy od juniora po seniora. 

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci min.  dmuchańce, kule wodne, bobble soccer, malowanie twarzy, kręcenie balonów i wiele innych atrakcji.

Nie zabraknie również biesiady przy ognisku.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia tego weekendu z MOS ZATOKA

-------------------

Informujemy, że w sobotę 10 czerwca zakończyły się rozgrywki amatorskiej ligi  tenisa stołowego.

Klasyfikacja końcowa 4 najlepszych zawodników po 4 turniejach przedstawia się następująco:

1 miejsce Buczyński Daniel,

 2 miejsce Komorowski Grzegorz

3 miejsce Rosa Jerzy

4 miejsce Rudak Wiesław

Kolejny sezon rozgrywek rozpoczniemy jesienią 2017, na które już dziś zapraszamy chętnych pasjonatów tenisa stołowego.

https://www.facebook.com/pg/moszatoka/photos/?tab=album&album_id=1914155878860553

-------------------------

Natomiast w dniu 20 czerwca amatorzy piłki nożnej rozegrają ostatnie mecze w rundzie wiosennej Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej im. Czesława Staszczyńskiego. Oficjalne zakończenie ligi zaplanowano na wtorek 27 czerwca na godzinę 17:30

piknik

 

 

 siatkowka