Kierujemy apel i prośbę do osób zainteresowanych i zorientowanych w tematyce Komunikacji Miejskiej w Braniewie. Jeśli są osoby, które chciałyby wnieść konstruktywne uwagi do funkcjonowania lokalnej komunikacji prosimy o przesyłanie ich na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub o umieszczenie komentarza na profilu FB Urzędu Miasta.

Uwagi i podpowiedzi prosimy przesyłać do dnia 22 listopada br.

Z góry dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące trasy komunikacji.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z trwającym remontem ul. Kościuszki, przystanek autobusowy przy sklepie mięsnym Warmia (ul. Kościuszki 64) został tymczasowo przeniesiony i obecnie znajduje się przy sklepie Lewiatan (ul. Kościuszki 54). Zmiana ta będzie obowiązywała od dnia 05.11.2019 r. do ok. 17.11.2019 r.

W imieniu Przedsiębiorstwa Budowy Dróg S.A., Generalnego Wykonawcy zadania pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 504 Pogrodzie Braniewo na odcinku Pogrodzie Frombork” niniejszym informuję o planowanym na dzień 06.11.2019 r. wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy przepustu drogowego PZMz-05 w km 24+675,20 i związanym z tym zamknięciem drogi wojewódzkiej nr 504.

Objazdy wyznaczone drogą wojewódzką DW504 oraz drogami krajowymi nr S22 i DK54, będą obowiązywały w czasie zamknięcia przedmiotowego odcinka drogi z tytułu prowadzonych robót, tj. od 06.11. do dnia 17.11.2019 r.

objazd Pogrodzie

Burmistrz Miasta Braniewa informuje, iż firma AGROMA Olsztyn Sp. z o. o. zlokalizowana przy ul. Elbląskiej 38 w dniu 1 listopada udostępni bezpłatnie parking dla osób odwiedzających cmentarz przy ul. Elbląskiej.

Szanowni Państwo,
     z uwagi na trudności w ruchu drogowym związanym z pracami na drodze 504 oraz wzmożonym ruchu z okazji Święta Zmarłych, zaistniała w ostatniej chwili, konieczność dodatkowych zmian w organizacji ruchu w obszarze ul. 1 Maja i ul. Kętrzyńskiego.
     W celu poprawy bezpieczeństwa ruch wyjazdowy z ul. 1 Maja na ul. Elbląską zostanie zamknięty. Jedyną możliwością wyjazdu z w/w ulic, będzie kierowanie się w stronę ul. Wileńskiej.
     Utrudnienia w ruchu potrwają od ok. 13:00 dnia 31.10 (czwartek) do 8:00 dnia 4.11. (poniedziałek).

informacja str2