Wesołego Alleluja

wielkanoc11

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

gabaryty kwiecien 2017

Dnia 14.04.2017 r. (piątek) Urząd Miasta czynny do godz. 12.00.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Na spotkanie zapraszamy osoby chcące założyć i rozwinąć swoją firmę.

Termin i miejsce: 24 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00–12:30

Miejsce: Hotel Młyn, ul. Kościuszki 132, 82-300 Elbląg

Warunki uczestnictwa:

  1. przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do  20 kwietnia 2017 r. do godz. 14:00,
  2. potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu: tel. (55) 620-09-13/14/16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Związek Miast Polskich zabiera głos, gdyż nie powinien być obojętny na liczne komentarze pojawiające się w przestrzeni publicznej.

Związek wspiera ideę samorządu terytorialnego i walczy od 26 lat z przepisami niekorzystnymi dla miast, niezależnie od tego jaka opcja polityczna jest u władzy - komentuje Zygmunt Frankiewicz, prezes Związku Miast Polskich.

Stanowisko Związku Miast Polskich dostępne na stronie :

http://www.miasta.pl/aktualnosci/zwiazek-walczy-z-centralizacja-nie-z-rzadem