Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na kolejne Twórcze Środy. Już 17 lutego, o godz. 16:30 poznamy tajniki quillingu. Jest to technika polegająca na tworzeniu ozdób z wąskich pasków papieru.

Dnia 19 lutego o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór poetycki znanego Polskiego Poety Krzysztofa Cezarego Buszmana. Gratka dla tych, którzy lubią poezję, ciekawe historie, oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika. Gościem będzie ks. Tomasz Kafka ze Zgromadzenia Słowa Bożego. Spotkanie pod tytułem Pośród Indian Aymara odbędzie się 16 lutego (wtorek) o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych MBP. Wstęp wolny.

W holu Miejskiej Biblioteki Publicznej można oglądać wystawę fotograficzną pt. Od ewangelickiej świątyni do kościoła p.w. św. Antoniego w Braniewie 1837-2016, poświęconą historii kościoła.

Pierwsze tegoroczne spotkanie poświęcone podróżowaniu cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nasi goście, Państwo Halina i Andrzej Białeccy w pierwszej części spotkania pokrótce zaprezentowali działalność Klubu Podróżnika w Bartoszycach, a następnie podzielili się z nami swoimi wrażeniami i wspomnieniami z podróży w nasze polskie, magiczne, Bieszczady. Pan Andrzej Białecki dodatkowo umilił nam spotkanie częścią artystyczną.
Dziękujemy wszystkim przybyłym a Państwu Halinie i Andrzejowi za ciekawą i bogatą prelekcję.