W BCK powstaje kolejna sekcja SEKCJA INSTRUMENTALNA, a w niej nauka pod względem gry w zespole:

- na perkusji

- na gitarze basowej

- na keyboardzie

Sekcja dla początkujących i tych już z podstawami gry na wyżej wymienionych instrumentach (od 7 do 17 roku życia)

Celem sekcji jest przygotowane młodzieży do utworzenia MŁODZIEŻOWEGO ZESPOŁU INSTRUMENTALNO-WOKALNEGO przy BCK łącząc prace kilku pozostałych sekcji.

Pierwsze organizacyjne spotkanie (z przesłuchaniem) odbędzie się 4 stycznia o godz. 17.00 w BCK

Stałe zajęcia sekcji odbywać się będą w piątki od godz. 14.00 wg. odrębnego indywidualnego harmonogramu zajęć. Zgłoszenia osób chętnych przyjmuje sekretariat BCK pod numerem telefonu 55 620 82 00

Zajęcia poprowadzi Tymoteusz Ławrukajtis absolwent Szkoły Muzycznej w Ełku, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i student Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Nowa sekcja instrumentalna w BCK

Święta Mimo Wszystko – pełne humoru oraz refleksji spotkanie z naszymi niezastąpionymi aktorami z Teatru Pomyłek, tym razem w wydaniu świątecznym. 12 grudnia 2018 godzina 17: 00 sala nr 7 (wstęp wolny)

Teatr Pomyłek oraz zespół Warmia Braniewo zapraszają.

swięta mimo wszystko BCK

 

Wystawa malarstwa, rzeźby oraz ceramiki. Będziemy mieli okazję podziwiać prace Mira, Izy oraz Grześka Dziewiałtowiczów ze Starego Siedliska. Wyjątkowa rodzinna wystawa w Galerii w Podziemiach w Braniewskim Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy 7 grudnia 2018 o godzinie 17:00.

Pseudosztuka do Podziemia BCK

W imieniu braniewskiej młodzieży zapraszamy na spotkanie z kolędą i świąteczną tradycją 

47380522 312931522892989 6148466398298374144 n

Inspiracją do stworzenia wystawy był unikalny krajobraz Warmii, wspaniała przyroda i wyjątkowa architektura, cudownie prezentujące się w obiektywie aparatu. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały osoby zainteresowane fotografią, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, a w nich fotografie prezentujące bogactwo kolorów Warmii. Wspólnie stworzyliśmy niezwykły portret, który zaprezentujemy 8 grudnia 2018 r. o godz. 16.00 w Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Zapraszamy!

Organizatorzy wystawy:

Stowarzyszenie "Dom Warmiński"

Oranżeria Kultury - Miejska Biblioteka Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim.

Zadanie jest realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Plakat Warmia w Kolorach